Saturday, February 12, 2011

Mola - tansiyon 19 iken iş yapmanın keyfi

Sessizlik ve sakinlik isteği diz boyu

Yalan sanacaksınız belki ama pazartesi sabahı uyandığımdan beri günde 3 saat uyudum, 2 saatim yolda geçti. geri kalanında ise sadece çalıştım. İnsan mecbur kalınca dikkatini ne kadar uzun süre toplarmış ve bölünmezmiş öğrendim.

3 yüklemede çıkan sorunlar bildiğimiz kaos kavramını bambaşka boyutlara taşıdı. an itibarı ile tansiyon 19. Ve daha yeni kapadım bir üretici ile telefonu, bağırmaktan ses tellerim gitti. Beynimde kendi sesim uğulduyor.

Fuar için ne gönderdim, nasıl gönderdim hatırlamıyorum, eksiğim var mı bilmiyorum. Çünkü bir haftadır 2 pezevenk üretici yüzünden mütemadiyen toplantı, mail, telefon, atölye derken durmadım hiç. Daha çıkıp almam gerekenler var, bavul hazırlamalıyım, ne gelse elime dolduramam bu sefer, dikkatli seçmek zorundayım. Bir yandan telefon elde, diğer taraftan dolaptan bavul indirirken ayağıma düşürdüm bavulu, tırnağım mosmor, canım yanıyor.

Biten sigara paketlerini sayamıyorum bile...

Ve telefon yine...

1 comment:

 1. Seden,
  Gelmeyi hayal edip durduğum seyahat geldi çattı değil mi? :) Zaman ne çabuk geçti ama.
  Sana şimdiden iyi yolculuklar, kolaylıklar ve bol şans diliyorum.. Tadını çıkar. Benim yerime de ye, iç, gez, toz.. Yerime yapabileceğin başka şeyleri ise hayal ve empati gücüne bırakıyorum artık! ;)
  Sevgiyle..
  ps.tansiyon konusunu ciddiye al ne olur. 19 çokkkk ciddi bir tansiyon! mübala değil değil mi?
  E.

  ReplyDelete